Detail Information
Item ID: HY-GZP330
Specification:
Brand name: TUYOUNG
- Remarks: HIGH CHARGE INTAKE 134A
Diameter 77 mm
Height 176 mm
OEM:
701 820 191 A
701 820 191 E
701 820 191 A
701 820 191 E
7D1 820 191
701 820 191 A
701 820 191 E
7D1 820 191
701 820 191 A
701 820 191 E
701 820 191 A
701 820 191 E
7D0 820 191 A